Hakkımızda | Dizayntech Medikal
  • Bize Ulaşın: 0 (212) 212 12 89 pbx
  • Bize yazın: medikal@dizayntech.com.tr

Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan DizaynTech,1997 yılında Erdal Aygündüz liderliğinde herbiri kendi dalında uzman personelin aynı çatı altında toplanması ile kuruldu. Bugün 14 kişilik uzman kadrosu ve 320 m2’lik tam donanımlı Anti-statik laboratuvarında medikal ve tıbbi cihaz onarımı depertmanlarıyla Ameliyathane, Endoskopi,Fizik Tedavi, Göz, Kardiyoloji, Laboratuvar, Nöroloji, Solunum, Ultrason, Yoğun Bakım Cihazları bakım ve onarım hizmetlerini vermektedir. Dizayntech, eksiksiz hizmet anlayışı sayesinde bu günlere geldiğini unutmadan, hizmet kalitesini sürekli bir adım daha ileriye götürerek hizmet sektöründe yükselmeye devam etmektedir.

Misyonumuz müşterilerimize rakipleri ile rekabet edebilecekleri düşük maliyet ve zaman kazancını, kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte sunan güvenilir iş ortağınız, dostunuz olmaktır. Buna bağlı hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini büyümemize destek alarak, birlikte çalışmaktan gurur duyacağınız bir marka yaratmaktır.

Müşterilerimize hizmette hızımızı artırabilmek amacıyla 4 adet servis aracımızla direk müşteri lokasyonunda cihazları tamir edilmekte veya cihazlar servislerimizle alınarak servisimize getirilmektedir. Cihazda soruna bağlı olarak gereken onarım yapıldıktan sonra, sıkı bir testten geçirilip, onarım ile ilgi bilgileri içeren ve garanti belgesi olarak işleme konan servis raporu ile birlikte müşteri lokasyonunda çalışır halde teslim edilmektedir.Bu sayede müşterilerimizin zaman kaybı ortadan kaldırılmaktadır.

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz. Onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç oluştururken , çalışmalarımız için ise bizleri teşvik eden bir unsur olmaktadır.